Nå er også jentelagene i klassen 10-14 år klare.
Viktig informasjon:
- Fremmøte på Kalvøya kl. 1130 for utlevering av startnummer.
- Fremmøtested er ved kiosken like over bruka – på Kalvøya-siden.
- Husk Tyrving-tøy!
- Parkering på Kadettangen er vanskelig (for ikke å si umulig). Det anbefales å parkere i Sandvika.
- Kontaktperson for J10-14 er Christian Jonasson – mail: christian.jonasson@hotmail.com
– tlf. 909 36 941.
Dette er lagene – oppdatert pr. 25.04. kl. 1130:
Lag 1 | Lagleder: | Arthur Kristoffersen | |
1 | Emma Deemer Strøm | 13 | 450m |
2 | Anna Langeland | 13 | 250m |
3 | Hannah Berg | 11 | 200m |
4 | Juni Gjertsen | 14 | 700m |
5 | Fredrikke S. Kjølstad | 12 | 200m |
63 | |||
Lag 2 | Lagleder: | Gøril Johnsen | |
1 | Synnøve Undset | 13 | 450m |
2 | Alva Barthel Sveeen | 12 | 250m |
3 | Veera Bjørgan | 11 | 200m |
4 | Constance Løken Dahl | 14 | 700m |
5 | Cornelia Johnsen Braset | 13 | 200m |
63 | |||
Lag 3 | Lagleder: | Ingvar Sperstad | |
1 | Isabell Svenberg | 12 | 450m |
2 | Caroline Bjørgum | 14 | 250m |
3 | Ebba Louise Jevne | 10 | 200m |
4 | Merete Sperstad | 12 | 700m |
5 | Hannah Aarset | 13 | 200m |
61 | |||
Lag 4 | Lagleder: | Holstrøm | |
1 | Ellisif Holstrøm | 13 | 450m |
2 | Laura Westin | 14 | 250m |
3 | Johanna Holstrøm | 10 | 200m |
4 | Marie Tømmerberg | 13 | 700m |
5 | Oda Rafen | 12 | 200m |
62 | |||
Lag 5 | Lagleder: | Sagen | |
1 | Hanne Sagen | 13 | 450m |
2 | Iris Almaz Eriksen | 13 | 250m |
3 | Linnea Ruud | 10 | 200m |
4 | Kajsa Jonasson | 13 | 700m |
5 | Karoline Riise | 14 | 200m |
58 | |||
Lag 6 | Lagleder: | Hetland Brath | |
1 | Cecilie Hetland Brath | 13 | 450m |
2 | Josefine Five Mæhlum | 13 | 250m |
3 | Madelene Hetland Brath | 10 | 200m |
4 | Silje Berner Myhre | 14 | 700m |
5 | Eva Liheim Alfstad | 12 | 200m |
62 | |||
Lag 7 | Lagleder: | Tonje Berglund | |
1 | Mille Jacobsen | 14 | 450m |
2 | Ida Leir | 12 | 250m |
3 | Malene Beckstrøm | 10 | 200m |
4 | Solveig Elger Wiik | 11 | 700m |
5 | Maren Berglund | 13 | 200m |
60 | |||
Lag 8 | Lagleder: | Kristin Gjertsen | |
1 | Linnea Gateman | 14 | 450m |
2 | Synne Five Øiestad | 11 | 250m |
3 | Miriam Gjertsen Barkbu | 10 | 200m |
4 | Frøya Bildøy Sollien | 14 | 700m |
5 | Kamilla Engebretsen | 13 | 200m |
61 | |||
Lag 9 | Lagleder: | Catrine Hundseid | |
1 | Ine Hundseid | 14 | 450m |
2 | Emilie Solheim Ruud | 12 | 250m |
3 | Hedvig Kallåk | 11 | 200m |
4 | Tuva Hauk Magnussen | 14 | 700m |
5 | Katinka Lie Pettersson | 11 | 200m |
62 | |||
Lag 10 | Lagleder: | Heidi Berg Edbo | |
1 | Maja Vullum | 12 | 450m |
2 | Hermine Lislerud Myhre | 13 | 250m |
3 | Mathea Berg Edbo | 11 | 200m |
4 | Julie Aarvak Bakkelund | 14 | 700m |
5 | Aurora Opland | 12 | 200m |
62 | |||
Lag 11 | Lagleder: | Rolf Aaberg | |
1 | Marte Ramstad Hoff | 13 | 450m |
2 | Maria Aaberg | 14 | 250m |
3 | Anne Mimmi Wahlstrøm | 11 | 200m |
4 | Mille Lovise Martinussen | 12 | 700m |
5 | Amelie Denizou | 13 | 200m |
63 | |||
Reserver: | |||
Martine Opland | 13 | ||
Ingrid Amalie Lien | 12 |