Takk for støtten:

Hvem er påmeldt?

Tyrvinglekene 15/06-2018

Sted: Nadderud
Ekstra informasjon: 3-dagers stevne
NavnKlasseØvelser
Johan Le FjeldG1060m,600m,le,ku
Sidharth ChaudharyG1060m,600m,le,ku,ball
Thorbjørn Forbord JacobsenG10600m
Gaute LøweG1060m,600m,le,ku,ball
Theodor Masterud LundamoG1060m,le
Fredrik VaagG1060m,600m,ku,le,ball
Emil Stoltenberg-NordellG10600m,ku,ball
Eirik TangedalG1160m,60mhk,hø
Markus Le FjeldG1160m,200m,600m,60mhk,ku,le,hø
Sindre HelgheimG11200m,600m,le,ball
Håvard Audahl VikG1160m,200m,le,hø,ku,ball
Jakob Sivesind ØlstørnG11200m,60m,600m,le
Johan Le FjeldG1160m,600m,kule,le
Fridjof Berg EdboG11200m,600m
Halvard Orten StrømmenG1160m
Daniel Taksdal ØglændG1260m,1500m,le
Eirik AlvikG1260m,200m,600m,1500m,ku,le,ba
Jens Even MoltumyrG1260m,200m,600m,60mhk,hø
Sindre H. AxelsenG1260m,600m,1500m,le
Benjamin Bævre-JensenG1260m,200m,le,hø
Jakob Abel LillebøG1260m,ku,ball,le,hø
Lukas Pujol HollundG12200m,600m,le
Markus Duun BenjaminsenG1260m,60mhk,200m,600m
Vetle AustadG1260m,200m,600m,1500m
Amund HaukøyG1260m,200m,600m,hø,le
Marius Otto LarsenG121500m,60m,600m
Lucas Falch AvestruzG12200m,60m,le
Kristoffer NåvikG12200m,60m
Håvard Rekve LianG121500m,200m,600m,
Halvard Grape FladbyG13600m,1500m,200m
Sebastian Stanghelle UglandG1360m,200m,600m
Sigmund Le FjeldG1360m,200m,200mhk,ku,le,60mhk,tresteg
Andreas Fjeld HalvorsenG131500m,600m,2000m/G15
Jonathan Hertwig-ØdegaardG1360m,200m,60mhk,200mhk,di,ku,sl,sp,hø,le,stav,3steg
Kristian Brede DrabløsG1360m,200m,200mhk
Sebastian Aspelund NilsenG1360m,200mhk,le200m,60mhk,hø,3steg
Ask IndsetG1360m,200m,600m,200mhk,le
Christian Nicolai FjeldheimG1360m,200m,60mhk
Even EidstenG1360m,hø,ku,le
Hampus ÅstrandG14200m,600m,di,ku,le,60m,sl,k-gang
Linus Degland HeiervangG14200m,600m,1500m
Torgrim FrøysteinG1460m,200m,le,stav
Sondre Audahl VikG1460m,200m,le,100m/G15,,
Marcus S.A.SvarvaG1460m,200m,600m,le,ku
Benjamin ReitenG14600m,1500m
Nordahl Venheim ØstensenG14600m,høyde
Andreas LerøG15200m,800m,2000m
Magnus Holt HolgersenG15200m,800m
Sigurd ClementsenG15100m,200m
Simen GimnesG15100m,le,hø,sp,tresteg
Jørgen Brenna LoennechenG15Sp,ku
Anders Mørdre DavidsenG15800m,2000m
Sondre M. GrimsbyG15100m,200m
Jo Magnus KlevenG15slegge
Francis KelleherG16100m,200m
Tobias WindjusveenG16100m,200m
Brage Buseth HammerstadG16800m,3000m
Christian A LervikG16100m,200m,le
Lars Wiig DagestadG16800m
Aleksander HolmboeG16200m,800m,3000m,tresteg
Nikolai E. HolmboeG16200m,3000m,800m,tresteg
Henrik Thane LangeG16Stav
Haakon Petersen AmbleG17100m,200m
Peter SvorenG17200m,400m
Syver RøinaasG18/19400m,400mhk
Erik LønskogG18/19110mhk,hø,le
Joakim LundeG18719Spyd
Hanna Fiva ØiestadJ1060m,600m,le,ku,ball
Iben Linnea RønbeckJ1060m
Lina SvarlienJ1060m,600m,le,ku,ball
Maria E. DamhaugJ1060m,600m,le
Marie HelgheimJ1060m,600m,le,ball
Sofie R. KollerødJ10600m,le,ku,ball,60m
Anna Male LienJ1060m
Ingrid TøienJ1060m,le
Mille BognøyJ1060m,600m,ball,le
Sunniva Louise Aakervik MøllerudJ1060m,le,ku,ball
Vilde Skorpen BrekkeJ1060m,le
Anna Knoph KvammeJ1060m,le
Marthe Dortea Bjørke ÅdlandJ1060m,le
Linnea SvarvaJ1060m,600m,ku,le,ball
Kani-Ly Kveim-DangJ1060m,600m,ku,le,ball
Iben Linnea RønbeckJ1060m
Emilie DyrkornJ1060m,ku,le
Vilde Skorpen BrekkeJ1060m,lengde
Clara BlaasværJ1160m,200m,ku,le,hø
Ellen DilkestadJ11200m,600m,le,hø,ba
Hedvig Lislerud MyhreJ11600m,le
Silje SchrøderJ1160m,200m,60mhk,le,hø
Marie Christine GulbrandsenJ1160m,200m,le,hø,ku
Marie TøienJ1160m,200m,600m,hø,le
Signe Marie HegstadJ1160m,200m,600m,60mhk,ku,le,hø,ball
Pia Warhol-LøvoldJ111000m kappg,60m,60mhk,600m,hø,ball
Mari Noordhof-Hansenj11200m,60m,le
Helena BostadJ11200m,60m,600m,hø,le,ball
Frida Nygaard FuglerudJ1160m,60mhk,hø
Hanna Daniel De YoungeJ1260m,200m
Ida Petersen AmbleJ12Ku,ball
Ingrid AamodtJ1260m,200m
Johanne KrossenJ12200m,600m,le
Mille HanebergJ12200m,600m
Synne BognøyJ1260m,200m,le
Tuva AustadJ1260m,200m,600m,1500m,60mhk,le,hø
Sophie Øvland WiigJ1260m
Maria Linnea RemenJ12200m,60m,kule
Kristin Eugenia Brudal HargemarkJ1260m,lengde
Anna SvarlienJ13200mhk,60mhk,hø,k-gang
Filippa Bertelsen FadnesJ13200m,600m,le,tresteg
Sarah Berg AnkarstrandJ13200m,600m
Siv Winther RugsetJ1360m,200m,le
Stella Horntvedt EngenJ1360mhk,hø
Alma Iben Graver KorsethJ1360m,200m,le,tresteg
Elisabeth HjermannJ1360m,le
Ella Halvorsen-RøgebergJ13200m
Nora FolgerøJ13200m,60m,lengde
Marianne HjermannJ1360m,lengde
Ingrid SkattebølJ13200m,60m,60mhk,600m,le
Hannah Emilie BerghJ1460m,200m,le
Hedda HelgheimJ14200m,600m,1500m
Hedvig KallåkJ1460m,200m,60mhk,le,hø
Kristina Vatnar LieJ1460m,le
Maren Brännare-GranJ14600m,1500m
Åsta BrandeJ14200m,600m,le
Mille Båstad BergJ1460m,200m,600m,1500m
Sophia BorgenJ1460m,200m,600m,60mhk,200mhk,le,hø,tresteg
Synne Fiva ØiestadJ1460m,200m,60mhk,200mhk,ku,hø,tresteg
Marie Vestli ErvikJ14600m
Marthe Rein-UlslettenJ1460m,le
Annika GrenanJ1460m,600m,1500m
Eva Liheim AlfstadJ152000m
Janne AlsethJ15800m,2000m
Martine EllefsenJ15200m
Merete SperstadJ15800m,2000m
Oline NupenJ15100m
Pernille StensrudJ15100m,200m
Sigrid AlvikJ15200m,800m,2000m,hø,400m/J17
Bertine HanebergJ15800m,400m/KS
Ida LeirJ15100m,200m
Alva Barthel SveenJ15100m,200m,hø,le
Amanda Mora -SvaneJ15100m,200m,80mhk,hø
Josephine Kvanvik-HodkinJ15200m,800m,,,
Astrid BakkeJ16800m,3000m
Hanne Solberg LøtveitJ16100m
Susanne Nisansela ByeJ16100m,200m
Lea Trong-JohansenJ16100m,200m,300mhk,le,400m/J17
Maria AabergJ17100m,200m,200mhk,le
Anastasia SchnellJ17Kule
Cornelia Eline BrummenæsJ17100m,200m,400m
Julie von KroghJ17100m,hø,le
Vilde MarsteinstredetJ17Spyd
Andrea Kristiane DammenJ18/19100m,200m,le,tresteg
Celina LundevikJ19100mhk, 100m
Constance Løken DahlKS400m,800m
Ida NesseKSDi,ku,sp
Mina Marie AngleroKS400m,800m,400mhk
Thale AugensenKS400m,400mhk
Ane DahlenKSSpyd
Petra StepankovaKS100m,200,le
Marie SkjæggestadKS100m,100mhk,200m,400mhk
Mari DrabløsKS200m,400m
Heidi Hessan NæssKS100m,200m
Helene RønningenKS100m,200m
Helga Venheim ØstensenKS200m,400m
Amalie IuelKS200m
Katarina MögenburgKSHøyde
Didrik WarloMS800m
Lars Gausemel StølenMS200m,400m
Magnus BøeMS3000m
Sebastian Perez GulienMS100m,200m
Sebastian SelbekkMS400m,800m
Hallgeir MartinsenMS100m,200m
Sondre A. HøylandMSSpyd
Petter Rød GulliksenMS400m,800m
Patrick BifukoMS100m,200m
Magnus BøeMS3000m
Jørgen Mejland HansenMS200m,400m
Kenneth GulbrandsenMS100m,200m
Jonas MögenburgMS100m
Jonatan Greni BjerkaasMS100m,200m,400m
Frederik JahrMSHøyde,lengde
Trond Steinar GjønnesMS3000m,800m


Sist oppdatert: 14.11.2018 20:22

[Vis alle stevner] [Vis aktuelle stevner]