Takk for støtten:

Hvem er påmeldt?

Tyrvinglekene inne 08/02-2019

Påmelding er sendt.
Sted: Bærum Idrettspark
Ekstra informasjon: 3-dagers stevne
NavnKlasseØvelser
Lars BjellaG1060m
Ole Martin FernholtG1060m, 600m, ku
Johan Le FjeldG1060m, 600m, le
Marius Wårås FjeldheimG1060m, 600m
Henrik Skallebeg NilsenG1060m, lengde
Johannes OrnæsG1060m, 600m
Jakob Christian PaulsenG1060m,ku,le
Emil Stoltenberg-NordellG1060m,600m,le,hø,ku
Adrian TjørnhomG1060m,600m,le,hø
Sidharth ChaudharyG1160m,600m,le,ku,hø
Even AxelsenG1160m, 600m, lengde
Cornelius ForhangG1160m, 600m
Edvard FrøylandG1160m, 600m, le
Markus Le FjeldG1260m,60mhk,le,ku,200m
Aslak BjellaG12200m
Aksel Elias HoenG1260m, 60mhk, lengde
Einar Krohn-NydalG1260m
Tor Olaf Lien-GulbrandsenG12600m
Magnus LundbergG1260m, 200m,le,hø
Halvard Orten StrømmenG1260m, 60mhk
Jakob Sivesind ØlstørnG1260m,200m
Amund HaukøyG1360m,le,hø,ku,200m,600m
Eirik AlvikG13200m, 60mhk, 60m, le,600m
Lucas Falch AvestruzG1360m, 200m, lengde
Sindre H. AxelsenG13200m, 60m, 600m, le
Benjamin Bævre-JensenG13200m, 60m, 600m, le
Fridjof ForhangG1360m, 600m, 200m
Tobias Senneset GreffG1360m
Rasmus HalvorsenG13200m, 60m, hø
Sindre HelgheimG13Hø,ku,200m,600m
Lukas Pujol HollundG1360m, 600m, 200m, lengde
Estin LevorsenG13200m, 60m, 60mhk, le,hø,ku, 600m
Jens Even MoltumyrG1360m, 600m, 60mhk, hø
Christian WrightG1360m,200m
Sigmund Le FjeldG1460m,60mhk,200m,le
Jonathan Hertwig-ØdegaardG1460m,60mhk,le,hø,ku,200m,
Kristian Brede DrabløsG1460m, 200m
Halvard Grape FladbyG14600m
Andreas Fjeld HalvorsenG14600m, 2000m(G15), 800m(G15)
Ask IndsetG1460m, 60mhk, 200m, lengde
Sebastian Aspelund NilsenG1460m, 60mhk, le,hø
Torgrim FrøysteinG1560m, høyde
Christian Sagvik-FuldsethG1560m,200m,le
Selmer Stray-PedersenG1560m,200m,le
Marcus S.A.SvarvaG15200m,800m
Sondre Audahl VikG1560m,200m,le
Simen GimnesG16Høyde,le,tre
Sondre M. GrimsbyG1660m,200m
Bastian BerthelsenG1660m, 60mhk, hø, 200m
Sigurd ClementsenG16200m, 60m
Jørgen Brenna LoennechenG16Kule, 60m
Tobias WindjusveenG1760m,200m
Haakon Petersen AmbleG18/1960m, 200m
Peter SvorenG18/196m,200m,400m(MS)
Cornelia Eline BrummenæsJ 18/19800m
Linnea GatemanJ 18/1960m, 200m, 400m
Sidsel GärtnerJ1060m, 600m, le, ku, hø
Serina HarwoodJ1060m, hø,le,ku
Marie HelgheimJ10600m, kule
Anna LaumannJ1060m, ku,le
Mari Orten StrømmenJ1060m,lengde
Arven BakerJ1160m, 600m
Vilde Skorpen BrekkeJ1160m, lengde
Alvilde DalanJ1160m, 600m, hø,le,ku
Anna Male LienJ1160m, 600m, le
Clara BlaasværJ1260m,le,ku,hø
Helena BostadJ1260m, le,600m
Ellinor SagaJ1260m, 60mhk, le, hø,ku,200m, 600m
Silje SchrøderJ1260m,60mhk,200m,le,hø
Leah Marie WagleJ1260m,200m,600m
Ida Petersen AmbleJ13Kule
Liv Dale HagelundJ13600m
Astrid Stray-PedersenJ13Lengde
India Ruby SwiftJ13200m
Hanna Daniel De YoungeJ13200m,600m
Sarah Berg AnkarstrandJ14200m, 60m, 600m
Maren Wiese-HansenJ1460mhk,kule
Mille Baastad BergJ15200m, 800m
Hannah Emilie BerghJ1560m, 200m
Sophia BorgenJ15Høyde, 60mhk, 200m, le,60m
Aislin FèliotJ1560m, 200m, lengde
Hedda HelgheimJ15800m,200m
Hedvig KallåkJ1560m, 60mhk, 200m, le,hø
Kristina Vatnar LieJ1560m, 200m, le,tre,60mhk
Oline NupenJ15200m, 60m
Sigrid AlvikJ16800m, 200m, 400m
Miranda Lauvstad J1660m, 200m, lengde
Ida LeirJ16Lengde,200m
Pernille StensrudJ1660m, 200m
Hanne Solberg LøtveitJ1760m, 200m
Lea Trong-JohansenJ17200m,60mhk,400m,le
Katarina MögenburgKSHøyde, Høyde uten tilløp
Thale AugensenKS200m, 60m
Helene RønningenKS60m
Marie SkjæggestadKS200m, 60mhk, 400m
Celina LundevikKS60m
Kenneth GulbrandsenMS60m,200m
Markus BernerMS200m, 60m
Sebastian SelbekkMS800m
Leonard SpidsøMS800m
Lars Gausemel StølenMS200m,400m
Didrik WarloMS800m,400m


Sist oppdatert: 26.03.2019 08:59

[Vis alle stevner] [Vis aktuelle stevner]