Takk for støtten:

Hvem er påmeldt?

Tyrvinglekene 14/06-2019

Sted: Nadderud
Ekstra informasjon: 3-dagers stevne
NavnKlasseØvelser
Thorbjørn Forbord JackobsenG1060m,600m,le,ku
Jørgen Andreas KristiansenG1060m,600m,le
Nikolai Gjoka HinholmG1060m,600m,le,Ball,Kule
Thomas SvendsenG10600m
Johan Le FjeldG1060m,600m,le,200m/G11
Sophus Andreas JansonG1060m,le
Adrian TjørnhomG10600m,ba
Magnus Lunaas SørensenG1060m,600m,le,ku,ba
Noah Tønsberg-NesG1060m,600m,le,ba,ku
Emil Stoltenberg-NordellG1060m,600m,le,ku,ba
Didrik AndrupG1060m,600m,le
Jørgen FurfjordG1060m,600m,le
Kolbjørn Hadaway-HesjedalG1060m
Aksel SjøstrømG10600m,ball
Gabriel de RamecourtG1060m,le
Markus BjørtomtG1060m,600m,le
Jakob Christian PaulsenG10600m,ku,ba
Marcus William FlynnG1060m,le
Sidharth ChaudharyG1160m,200m,600m
Cornelius ForhangG1160m,200m,600m,le
Even AxelsenG11600m
Joakim K EriksenG11Ku,ba
Fredrik BjørklundG1160m,600m,60mhk,gang,ba,hø
Johan Williams JohannessenG1160m,600mhk,gang,hø,ba
Herman Sylte EikremG11200m,600m
Markus Le FjeldG1260m,200m,60mhk,le,tresteg/G13
Tor Olaf Lien-GulbrandsenG12200m
Sindre HelgheimG121500m,ball
Einar Krohn-NydalG1260m,200m,600m,60mhk,le,ku,ba
Christian Brudevold-VassendG1260m,le,ball
Halvard Orten StrømmenG1260m,200m,60mhk
Magnus LundbergG1260m,600m,200m,le,hø,ba
Thomas H NæssG12600m,ku,le,hø,ba
Jakob Sivesind ØlstørnG1260m,200m
Stefan Drange HoleG1260m,200m
Lukas Pujol HollundG1360m,200m,600m,le
Rasmus HalvorsenG1360m,200m,1500m,le,hø
Amund HaukøyG1360m,200m,600m,hø
Eirik AlvikG131500m,60m,600m,200m,200mhk,60mhk,hø,sp,tresteg
Even Brustad MidttunG13200m
Fridjof ForhangG1360m,200m,600m,le
Håvard Rekve LianG13200m,600m,1500m,di,ku
Jakob Abel LillebøG1360m,le,hø,ku
Jens Even MoltumyrG1360m,200m,60mhk,200mhk,hø
Lucas Falch AvestruzG1360m,tresteg
Marius Otto LarsenG13200m,600m,1500m
Markus Duun BenjaminsenG1360m,200m,600m,1500m,60mhk,200mhk
Sindre H. AxelsenG13200m,600m,1500m,le
Tobias Senneset GreffG1360m
Axel ØstlyngenG1360m
Estin LevorsenG13200m,60mhk,hø
Herman Bjørke ÅdlandG1360m
Vetle AustadG1360m,200m,600m,1500m
Vincent B Hole-RuigrokG13200m,600m,200mhk,hø
Sigmund Le FjeldG1460m,200m,60mhk,200mhk,le,tresteg,100m/G15
Kristian Brede DrabløsG1460m,200m,100m/G15
Andreas Fjeld HalvorsenG14600m,1500m
Halvard Grape FladbyG14600m,1500m,800/G15
Sebastian Aspelund NilsenG1460m,le,hø,tresteg
Sebastian Stanghelle UglandG14200m,600m,1500m
Jonathan Hertwig-ØdegaardG1460m,sp,ku,di,le,stav,hø
Ask IndsetG14200m,60mhk,le,60m
Sondre Audahl VikG15100m,200m,le
Jakob Froyn LieG15800m
Hampus ÅstrandG15100m,200m,800m,le
Linus Degland HeiervangG15800m,400m/MS
Marcus S.A.SvarvaG15200m,800m
Torgrim FrøysteinG15100m,hø
Christian Sagvik-FuldsethG15100m,200m,le
Jo Magnus KlevenG16200m,slegge
Sondre M. GrimsbyG16100m,200m
Simen GimnesG16Hø,le,tresteg
Andreas LerøG16800m,3000m
Jørgen Brenna LoennechenG16Di,ku,sp
Magnus Holt HolgersenG16200m,800m,hø
Sigurd ClementsenG16100m,200m
Sebastian HelgheimG17800m,3000m
Christian A LervikG17100m,200m
Tobias WindjusveenG17100m
Brage Buseth HammerstadG173000m
Johannes StrømhaugG18/19Stav
Peter SvorenG18/19200m,400m
Aroran A. PhilipG18/19Lengde
Marie HelgheimJ10600m
Alvilde DalanJ1060m,600m,le,hø,ku,ba,60mhk/j11
Andrine Fagervoll OldenJ1060m,600m,le
Elise TornbergJ1060m,le
Henny O Graver KolsethJ1060m,600m,le,ba
Julie Skree BostadJ1060m,le
Karoline S. LangmoenJ1060m,600m,le,ba
Mari Orten StrømmenJ1060m,600m,le,ku
Sunniva Lysvåg EngebøJ1060m,600m,le
Emilie Pernille EspegrenJ1060m,600m,le,ba
Maja Nerheim GullhaugenJ1060m,le,600m,ba
Sarah FinangerJ1060m,le
Maiken Fjeld-HalvorsenJ1060m,600m,le,ba
Marthe Dortea Bjørke ÅdlandJ1060m,le
Emilie StøveJ1060m,le
Mirabelle de RamecourtJ1060m,le
Karina HoleJ1060m,600m,ku.le
Arven BakerJ11600m
Maria E. DamhaugJ1160m,200m,600m,le
Anna LaumannJ1160m,le,ball
Anna Male LienJ1160m,200m,60mhk,le
Hanna Fiva ØiestadJ1160m,600m,le,hø,ku
Lina SvarlienJ1160m,200m,60mhk,ku,le,hø,ba
Maria BataldenJ1160m,200m,600m,60mhk,gang,hø,le,ku,ba
Mathilde Fagervoll OldenJ1160m,200m,600m
Mia Laache-NygaardJ1160m,200m,le,hø
Sunniva Louise Aakervik MøllerudJ1160m,200m,ku,le,ba
Vilde Skorpen BrekkeJ11200m,le
Linea Tønsberg-NesJ1160m,200m,le
Paula OlderskogJ1160m,600m
Ellinor SagaJ1260m,200m,60mhk,le,hø,ku
Leah Marie WagleJ1260m,200m
Clara BlaasværJ1260m,200m,le,ku
Silje SchrøderJ1260m,200m,60mhk,le,hø
Aizea Goiri GärtnerJ1260m,600m,le
Ellen DilkestadJ12600m,le,ku,hø,ba
Hanna E. DisenJ12600m,ku,ba,le,hø
Helena BostadJ1260m,600m,le
Marie Rotevatn NybergJ1260m,200m,600m,60mhk,le,hø
Mie ChristensenJ12200m,600m,1500m
Signe Marie HegstadJ1260m,200m,600m,60mhk,le,hø,ba
Olea TorsteinsenJ1260m,200m,600m,le
Hanna Daniel De YoungeJ13200m
Johanne KrossenJ13600m,le
Liv Dale HagelundJ131500m
Selma Torvik MathismoenJ1360m,200m,600m,1500m
Ella Aune-MollanJ13200m,600m
Sophie Øvland WiigJ1360m,200m
Tuva AustadJ1360m,200m,600m,1500m
Mille HanebergJ13200m,600m,1500m
Aislin FèliotJ1460m,200m,le
Camilla Dahl KristiansenJ1460m,200m,600m
Filippa Bertelsen FadnesJ14600m,1500m
Alma Iben Graver KorsethJ1460m,200m,le
Anna SvarlienJ1460mhk,200mhk,le,hø,kappgang
Ida Brekke MelzerJ1460m
Sarah Berg AnkarstrandJ1460m,200m,600m,1500m
Siv Winther RugsetJ1460m,200m
Johanna HolstrømJ141500m
Mille Baastad BergJ15100m,200m,800m,ku
Hannah Emilie BerghJ15100m,200m
Hedvig KallåkJ15100m,200m,hø
Kristina Vatnar LieJ15200m,le,tresteg
Sophia BorgenJ1580mhk,300mhk,le,hø,tresteg
Hedda HelgheimJ15200m,800m,2000m
Emilie KroghJ15800m,2000m
Kaja Carlsen-BrownJ15100m,200m,80mhk,le
Synne Fiva ØiestadJ15200m,le,hø,ku,tresteg
Åsta BrandeJ15200m,800m
Madeleine LargeJ15Kule
Miranda Lauvstad J16100m,200m,le
Pernille StensrudJ16100m,200m
Alva Barthel SveenJ16Le
Eva Liheim AlfstadJ16800m,3000m
Ida LeirJ16200m,300mhk,le,400m/J17
Josephine Kvanvik-HodkinJ16800m
Oline NupenJ16100m,200m
Sigrid AlvikJ16200m,800m,3000m
Janne AlsethJ16800m,3000m
Merete SperstadJ16800m,3000m
Bertine HanebergJ16800m,400m/J17
Hanne Solberg LøtveitJ17100m,200m
Amelia MysiaraJ17100m,200m,400m,300mhk
Lea Trong-JohansenJ17100mhk,400m,le,400mhk/J18/19
Maren RønnevigJ17Stav
Susanne Nisansela ByeJ17100m,200m
Cornelia Eline BrummenæsJ18/193000m
Linnea GatemanJ18/19200m,400m
Maria AabergJ18/19100mhk,100m
Vilde MarsteinstredetJ18/19Spyd
Ane DahlenKSSpyd
Thale AugensenKS100m,200m,400m,400mhk
Mia Halvorsen-RøgebergKS400m,800m
Celina LundevikKS100m,200m
Ida NesseKSDiskos
Marthe Haugli RøeKSLe,tresteg
Mina Marie AngleroKS800m
Helene RønningenKS100m
Håkon BakkeMSSpyd
Jørgen Johan BjørtomtMS800m,3000m
Sondre A. HøylandMSSpyd
Sebastian SelbekkMS400m,800m
Frederik JahrMSHø,le
Iver KoppenMS100m,200m
Leonard SpidsøMS400m,800m
Markus BernerMS100m,200m,400m,400mhk
Samuel GyeduMS100m
Theo Griffin HalvorsenMS100m,200m
Trond Steinar GjønnesMS800m,3000m
Syver RøinaasMS200m
Nils-Paul SkåraMS200m
Kenneth GulbrandsenMS100m,200m


Sist oppdatert: 26.06.2019 07:46

[Vis alle stevner] [Vis aktuelle stevner]