Lengde jenter 14

Det er gledelig med 62 påmeldte i lengde for jenter 14 år.  Med så stor deltakelse har vi delt utøverne i to grupper.  Se under.  Hver utøver får tre forsøk.  De åtte beste totalt går til finalen hvor de får tre nye forsøk.  Alle forsøkene teller med i resultatsammenhengen.  Finalen avholdes direkte etter at gruppe to er ferdig med sine forsøk.

GRUPPEOPPSETT:

GRUPPE 1 – START KL. 1500
Thadhishaa Krishnapalan BUL, IL i
Elise Muggerud Halvorsen Bækkelagets SK
Sunniva Bakkene Myhre Fagernes IL
Jamila Isman Fredrikstad IF
Viktoria Magnussen Fredrikstad IF
Jonna Säwström Gøteborg Friidrott, SWE
Moa Corneer Gøteborg Friidrott, SWE
Tindra Ladestam Gøteborg Friidrott, SWE
Vera Westfeldt Gøteborg Friidrott, SWE
Johanne Pettersen Solli Haugesund IL
Kristin Myrvoll Haugesund IL
Maren Storaas Alsaker Haugesund IL
Mattea Kold Knutsen Haugesund IL
Ebba Jakobine Bell Koll IL
Mie Hageskal Kyrksæterøra IL
Iben Christiane Nygaard Borø Mandal og Halse IL
Mie Sofia Ramsland Mandal og Halse IL
Mina Ljungqvist Mandal og Halse IL
Emma Lindiwe Reshane Nittedal IL
Inga Løwø Pioner IL
Hanna Hjertaas Sandefjord Turn & IF
Julie Bjørge Madsen Sandefjord Turn & IF
Hanna Haugsvær Sauda IL
Ingrid Lunde Sauda IL
Linnea Haraldsen Sauda IL
Pia Omdahl Tresselt Skjalg IL
Sophie Sund Strindheim IL
Anna Svarlien Tyrving IL
Maria Fluge Petterson Tønsberg FIK
Linea Madelin Sulland-Borgås Vestby IL
GRUPPE 2 – FORVENTET START KL 1615
Aislin Féliot Tyrving IL
Alma Iben Graver Kolseth Tyrving IL
Amanda Victoria Sørland Bækkelagets SK
Andrea Røkenes Bækkelagets SK
Andrea Skaar Berg Dimna IL
Anna Sande Koll IL
Anna Tiger Gøteborg Friidrott, SWE
Anne-Grete Løwe Stillerud Sandefjord Turn & IF
Claudia Maria Hastie Foss Tønsberg FIK
Daria Tsvetanova Peneva Sauda IL
Elise Eikeland Sandnes IL
Ellen Stenqvist Gøteborg Friidrott, SWE
Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare Ski IL
Emilie Høyland Schou Haugesund IL
Hedda Foss Smedsrud Tingvoll IL
Helene Tewari Haugesund IL
Helle Marie Kvalheim Halden IL
Ivana Pekic Gøteborg Friidrott, SWE
Johanna Vedal Sjøl Sandvin, IL
Kristin Sæle Villanger Fyllingen IL
Linn Rynning Borander Bækkelagets SK
Live Bakken Amundsen Moelven IL
Malin Toppe Johansen Skjalg IL
Margit Kvile Nordstoga Lambertseter IF
Marie Marvik Hølland Sand IL
Moa Bertilsson Gøteborg Friidrott, SWE
Nora Kvervavik Bakkom Nittedal IL
Selma Ims Sandnes IL
Selma Lønning Clausen Haugesund IL
Sunniva Fjeld Fagernes IL
Thale Wenger Svenningsen Orion FIK
Tiril Bergheim Norna-Salhus IL