Trimtex webshop er åpen

KLUBBTØY – nytt år og ny sesong på gang……

Lenke til nettbutikken: https://trimtex.no/no/search?cgid=TS0001913

Tyrving o-gruppe sin nettbutikk er nå åpnet og stenger 12. februar med levering i uke 13 – fin anledning til å fylle på og oppdatere trenings-garderoben. Tirsdag 14. mars blir det ny salgskveld i regi av Rune’s o-utstyr – gi gjerne Solveig innspill på hva dere ønsker at han skal ha med.

Trykk «Les mer» for mer info om klubbtøy og nettbutikk!

Trimtex er vår foretrukne klesleverandør og BDO fortsatt vår klessponsor. nanoCaps er fra i år ny klessponsor på løpstrøyer. Oppfordrer våre medlemmer, og spesielt de som representerer klubben på NM, Tio-mila, Jukola mm å sørge for at de er korrekt antrukket når de representerer klubben, – og avbildes i Tyrving regi.

Trimtex har nye hjemmesider.  Ellers er det lite nyheter for 2023, – men vil nevne:

 • Koden Tyrving23 gjelder teamshop med klubbtøy og TyrvingO23 er ordinære Trimtex varer
 • Fast Jacket, ny og lett treningsjakke. Denne velger vi å teste i år.
 • Run t-shirt, er tilbake i sitt ordinære design.
 • Vi har vi to pannebånd, hhv Speed Headband –smalt og BI Elastic air headband -bredt.
 • Løpeshorts i år har vi både Lead og Run 2.0 short.
 • Langrennsdressen Vision 3.0 kommer tilbake til høsten.

Minner om noen medlemmers kommentarer som;

 • Kristine Fjeldbo, Håkon Jarvis Drage og Solveig Sikkeland er superfornøyde med Feather Den er superlett, ganske vindtett og tørker veldig raskt.
 • Gunnar Fiskum har bedt om å få treningsjakken Fast i vårt sortiment – så da blir det slik.
 • Hege Feiring og Anne Kristine Norderud, elsker sine Speed løpstrøyer, god passform og holder seg ganske hvit -selv etter utallige vask. Hege er også supefornøyd med vintertightsen  – denne tightsen har nettopp kommet ut som best i test i sin sjanger.
 • Svein Jacobsen observeres ofte i Trainer Vest og genseren Flex-shirt samt Lead shortsen.
 • Helge Lye og Kristoffer Jacobsen samt flere andre Marka-travere er kjempefornøyde med jakken Pulse til ski, vinterløping og som overgangsjakke – den er lun og varm. Buksen Pulse er en flott og matchende ski-bukse. Det er veldig hyggelig å treffe Tyrvingere, som er lette å kjenne igjen – i skiløypa.  Flott at vi synes hele året😉
 • X-Coach Ivar Lundanes har elsket sin tykke dunjakke, Storm Down 500.
 • Oda Sikkeland, liker Speed-trøyen med lang erm. Da slipper hun supertrøya og unngår masse skraper på armene.
 • Torgeir Nørbech, liker Lead shortsen svært godt.
 • Marianne Njåstein, synes Trail o-pants, i klubbfarger er veldig behagelig.

Er noen i stuss mht størrelser og modeller, sjekk Trimtex sin digitale hjelper eller ta kontakt med

Solveig, 900 88 133, eller andre i klubben.

Klubbens medlemmer får 25% på Trimtex ordinære produkter – https://trimtexstore.no/ – bruk koden TyrvingO25 ved utsjekk i kassen.  Neste mulighet for bestilling av klubbtøy planlegges med levering uke 19 og 49. Iht. vår avtale med Trimtex oppfordres alle til å bruke #trimtex i sosiale medier.

Videre får vi 25% på varer hos Rune’s o-utstyr – www.outstyr.no med koden Tyr25 og på salgskvelden 14. mars og der Rune’s o-utstyr måtte ha utsalg på løp mv. 

HOKA-sko, her får vi 15% på www.framsport.no med koden Tyrving15.