Tyrving Eliteteam (TET)

World Class

Matthias Kyburz:

Born: 1990
Best result: 6* world champion
Favourite session: longjogg in the mountains

Marion Aebi:

Født: 1993
Beste resultat: 6. plass WC mellomdistanse Davos 2022
Favorittøkt: Intervaller i alle former (godt å være sliten etterpå)

Last step

Hans Petter Mathisen:
bilde av hans petter

Ingrid Gulbrandsen:
bilde av ingrid

Andreas Bock Bjørnsen:

Jo Forseth Indgaard:

bilde av jo

Relay

Toby Scott:

Born: 1991
Best result: 30th WOC Long 2019
Favourite session: Long hills

Bjørn Ekeberg:

Født: 1988
Beste resultat: 3.plass WC mellomdistanse, Oslo 2013
Favorittøkt: Nattfellesstart med gafling

Espen Jakobsen:

bilde av espen

Florian Schneider:

Født: 1993
Beste resultat: WC 2017 i Sveits: Mellom 5.plass, Lang 7.plass
Favoritøkt: Niesen (fjell 1600m climb on 8km), up and down full speed

Morten Jarvis Westergård:
Født: 1989
Beste resultat: Vinne Tio
Favorittøkt: 2 mil jevnt sig

Karl Fremstad:
bilde av karl

Født: 1996
Beste resultat: NM-gull sprintstafett med Tyrving
Favorittøkt: Intervaller

Anders Tiltnes:

Født: 1984
Beste resultat: 3.etp Jukola 1.laget, Klubbmester, Seier KM Natt. Alt i
samme sesong: 2022.
Favorittøkt: 6x6min

Ivar Lundanes:

Født: 1991
Beste resultat: NM Gull Ultralang 2017 & 10Mila-seier med SNO 2016
Favorittøkt: Lang O-økt på 15000-kart alene i dype skoger.

Wojchiech Kowalski:

Born: 1982
Best results:
6xMilitary World Champs CISM (2010-2017)
Favourite session: max. speed and follow the leader

Torgeir Nørbech:

Født: 1989
Beste resultat: 6. plass WC-lang 2014 og 2. plass Jukola 2019
Favorittøkt: O-intervaller med fulgaffel

Håkon Jarvis Drage:

Født: 1992
Beste resultat: 6.plass EM sprint 2016/Sølv VM sprintstafett 2015
Favorittøkt: Stoltzen

Kristine Fjeldbo:

Ingjerd Myhre:

Benjamin Wey:

Born: 2003
Best result: 7th place JWOC Sprint 2022
Favorite session: Relay starts

Domenic Müller:

Born: 2003
Best Result: JEC Longdistance 4. Place
Favorite Session: O-Intervalls or Terrain- Intervals

Styrk Hundseid Kamsvåg:

Emil Ahlbäck:

Født: 1993
Beste resultat: Bronsje sprintstafett student-VM 2016
Favorittøkt: Fellesstart orientering. Sprint eller skog

Christoph Meier:

Born: 1993
Best result: World Cup Relay Davos
Favourite Session: Ticinoloop (hilly runningsession at Berne)

Tamas Neda:

Born: 2002
Best result: 21. Middle – 2021 JWOC
Favourite session: 6×1000/1’p 

Junior

Kaja Peikli:

Født: 2004
Beste resultat: 1. plass i Hovedløpet Sprint D16 og 4. plass i NM Natt
D17-18
Favorittøkt: O-intervall

Linnea Holst:

Født: 2004
Beste resultat: 4. plass NM jr. mellomdistanse 2022
Favorittøkt: Sprint intervaller

Sofia Øhlckers:
Født: 2006

Vida Helland-Hansen:

Født: 2004
Beste resultat: 1. plass HL 2020
Favorittøkt: O-intervaller

Bjørnar Peikli:

Født: 2005
Beste resultat: 3 plass o-idol
Favorittøkt: Bakkeintervall

Petter Telle-Hansen:

Jacob Finstad Land:

Lea Martanova:
bilde av lea

Legg igjen en kommentar