Takk for støtten:

25 av 80 til PEAB-lekene er fra Tyrving

Les om uttak til PEAB-lekene og invitasjon til PEAB-samling! Hele uttaket kommer dog her og preges som vanlig av Tyrving:

Jenter 13 år

 

Lucie Lunde Bang, Tyrving IL 1500m og 600m
Kaja Skålevåg, Tyrving IL 200mhk-60mhk-200m-60m
Julia Lundeby, Tyrving IL Slegge
Kristin Fosnæs, Tyrving IL 600m-1500m
Laila Egeh Ute, Tyrving IL 1000m Kappgang-Tresteg-200m-60m
Andrea Dammen, Tyrving IL Høyde-Tresteg-Lengde-200m
Lotte Nordås, Minerva IS 60mhk-diskos-Kule-Spyd
Rakel Maria Åfløydal, Nesodden IF Lengde-60m-200m
Henriette Christiansen, Nittedal IL Stav-Kule-Slegge-Diskos
Caroline Solum, Strømmen IF 60m-200m-Høyde-Lengde
Ellen Mangen, Strømmen IF 1000m Kappgang-600m-Høyde-200mhk
Ragnhild Spange Brekke, Strømmen IF Høyde-Kule-Diskos-Lengde
Senthamilpiriyal Kohulan, Strømmen IF Tresteg-60m-200m-Lengde
Malin Thoresen, Strømmen IF Spyd-60m-Slegge-200m
Silje Slettemoen, Strømmen IF 200mhk-600m-Tresteg-60mhk
Emilie Hov Andreassen, Ull/Kisa IL 600m-60m-200m
Live Rogstad, Hurdal IL 60m-200m-Lengde
Elena Riise Johansen, Asker SK 600m-1500m
Julie Nicolaisen, Asker SK 200m-60m-Høyde-Lengde
Manchari Ahilan, Lørenskog FIL 60m-200m-Lengde

 

Jenter 14 år

 

Inger Genberg,Nesøya IL 60m-200m-Lengde
Siri Karstein, Nittedal IL Diskos-Kule-Slegge-Spyd
Stine Bratten, Nittedal IL Diskos-Kule-Slegge-Spyd
Birgitte Kjuus, R & Å IL Stav-200mhk-60mhk-Tresteg
Marie Skjæggestad, Tyrving IL 600m-60mhk-60m-Høyde
Celine Bressand, Tyrving IL Lengde-200m-Høyde-60m
Nora Hundseid, Tyrving IL 600m-60m-Lengde
Rebecka Grønli, Tyrving IL 60m-200m-Lengde
Ingvild Wollebek, Ås IL 1500m-600m
Ane Granne Kvale, Oppegård IL 600m-1500m
Victoria Øvretvedt, Nesodden IF 600m-60m-200m
Malin Andersen, Nesodden IF 200m-60m-Lengde
Mathilde Solberg, Ull/Kisa IL 60mhk-Kule-60m
Vår Åsheim, Ull/Kisa IL 60mhk-Lengde-Tresteg-1500m
Johanne Tveter, Asker SK Lengde-Tresteg-60m-200m
Hanna Hoftun, Asker SK Diskos-Høyde-Lengde-200m
Frida Kapstad, Asker SK 60m-1500m-Lengde-1000m Kappgang
Birgitte Strand, Asker SK Lengde-60m-200m
Stine Strand, Strømmen IF Diskos-Slegge-Kule-Spyd
Narthana Sockanthan, Lørenskog FIL 200m-60m-lengde

 

 

 

Stafetter:

8 x 200 m bane mix

 

Emilie Hov Andreassen, Ull/Kisa IL J13
Rakel Åfløydal, Nesodden IF J13
Maria Skjæggestad, Tyrving J14
Celine Bressand, Tyrving J14

 

10 x 80m på gress mix

 

Caroline Solum, Strømmen IF J13
Live Rogstad, Hurdal IL J13
Maria Sjæggestad, Tyrving IL J14
Inger Genberg, Nesøya IL J14

 

 

Gutter 13

 

Andreas Ingemundsen, IL Tyrving 200m-lengde
Christian Bucher-Johannessen, IL Tyrving 200m-lengde
Cornelius Grini, Nesodden IF Høyde-lengde
Felix Båstad Berg, IL Tyrving 600m-1500m
Filip Aas, Raumnes og Årnes 60mhk-stav-200mhk-spyd
Joakim Lunde, IL Tyrving Spyd
Martin Engevik, Nittedal IL 600m-1500m-kule
Ole-Martin Sandness, Sørum IL 600m-1500m
Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL 60m-tresteg-200m-lengde
Peter Heggelund, Nesodden IF Diskos-lengde-høyde-tresteg
Sander Skjolde Kveen, Ski il friidrett Spyd-60m
Simen Sebastian Hansen, Ås IL Diskos-kule-slegge-tresteg
Simen Seeberg-Rommentveit, Strømmen IF 600m-1500m
Trym Marthinsen Eidsten, IL Tyrving 60m-200m
Steffen Gaustad, Ski il friidrett Høyde-lengde
Aksel Robin Eye Sales, IL Tyrving Høyde-lengde
Sverre Gjesteby, Ull/Kisa Høyde-200mhk-80mhk-600m
Tormod Halfdansen-Aspen, Nesodden IF 200m-lengde

 

Gutter 14

 

Alexander Eric Burlin, Ski IL Friidrett 60m-spyd-kule-lengde
Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL Høyde-lengde-60mhk
Vegard Dragsund Nilsen, Oppegård IL 60m-kule-lengde-tresteg
Jonas N. Wenger, Ullensaker/Kisa IL 60m-200m
Fredrik Sivertsen, Ski IL Friidrett 80mhk-200m-60m-200mhk
Syver Røinaas, IL Tyrving 200m-600m-200mhk-60m
Benjamin Fjellhøy Arntzen, IL Tyrving 60m-200m
Jonathan Jacobsen, Nittedal IL 200m-600m
Erik Lønskog, IL Tyrving Lengde-høyde-tresteg
Sondre Guttormsen, Ski IL Friidrett Stav-80mhk-spyd,
Axel Andreassen, Oppegård IL 200mhk-tresteg
Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving 600m-1500m
Henrik Bjørnstad Koppang, IL Tyrving 600m-1500m
Vetle Storvik, Nittedal IL 600m-1500m
Albert Sperstad, IL Tyrving 600m-1500m
Andreas Flåten Børve, Ullensaker/Kisa IL 600m-1500m
Fredrik Grusd, IL Tyrving 600m-1500m
Jonas Slettemark Juel, Fossum IF 1500m
Emil Arnkværn, IL Tyrving 1500m
Espen Karlsen, Lørenskog Friidrettslag Diskos-slegge-kule
Joakim Martinsen, Minerva IS Diskos-kule-slegge-diskos

 

 

Stafetter:

8x200m bane mix

 

Per Ellef Ryen Aalerud G13
Filip Aas G13
Syver Røinås G14
Fredrik Sivertsen G14

 

10 x 80 m gresset mix

 

Per Ellef Ryen Aalerud G13
Filip Aas G13
Alexander Burlin G14
Marcus Moen G14
Vegard Dragesund Nilsen G14
Jonas N. Wenger G14

 

Ingen kommentarer enda.

Legg igjen en kommentar