Her er de endelige lagoppstillingene til søndagens stafett!
Lagoppstillingene representerer et vanskelig puslespill fordi vi i gutte- og jenteklassene må ta hensyn til at summen av alder på utøverne ikke skal overstige 63 år fordelt på fem utøvere i 10-14 og ikke overstige 85 år i 15-19. Dette betyr i praksis at mange løpere som normalt ville være på de beste lagene, må løpe på et annet lag for at alderen skal ”gå opp”. Vi ber om forståelse for dette dilemmaet. Vi håper at de som har søsken i passende alder tar med disse slik at vi kan ha litt reservekapasitet – det er jo alltid noen som blir syke eller forhindret på løpsdagen!
NB! På grunn av forfall er de fleste lagene justert siden tidligere utgaver.
Tidsskjema og annen informasjon om årets Tyrvingstafett ser du ved å klikke her. Tyrvings lag ser du ved på klikke på «les mer».
- Fremmøte for Tyrvings løpere er kl. 1130 for 10-14 år og kl. 1230 for utøvere fra 15 år.
- Fremmøtested er ved kiosken like ved brua over til Kalvøya. Der vil det bli delt ut startnummer og informasjon om stafetten.
Gutter 10-14 (max 63 år)
Lag | Tyrving 1 – (63) | Tyrving 2 – (63) | Tyrving 3 – (58) |
1. 450m | Markus Nikolai Berner – 13 | Snorre G. Barkbu – 13 | Sander Voldset Risung – 13 |
2. 250m | Fredrik Bærvahr – 14 | Sondre A. Høyland – 12 | Gard Dahlen – 12 |
3. 200m | Henrik Bjørnstad Koppang – 11 | Torjus Græsli – 12 | Petter Bærvahr – 11 |
4. 700m | Thomas Bucher-Johannessen – 13 | Emil Neby – 14 | Thomas Helland Larssen – 12 |
5. 200m | Ulrik Lie Ulvness – 12 | Alexander Olaf Martinsen – 12 | Liam Bjørnskau Wyke – 10 |
Lagleder | Bærvahr | Høyland | Dahlen |
Lag | Tyrving 4- (59) | Tyrving 5- (58) | Tyrving 6- (57) |
1. 450m | Vincent Toutain – 13 | Ekolai Linus Bang Lunde -1 3 | Alexander MacLeod – 13 |
2. 250m | Nicolai Brummenæs – 13 | Olav Lundgaard Skogen – 12 | Jens Sørum – 11 |
3. 200m | Jonathan Coward – 10 | Trym Marthinsen Eidsten – 10 | Gunnar Nydal Eide – 10 |
4. 700m | Karsten Marthinussen – 13 | Johannes Melhus Medlien – 13 | Thomas Davis – 13 |
5. 200m | Sander Ekanger – 10 | Filip Sølvberg Herrera – 10 | Christian Bucher-Johannesen – 10 |
Lagleder | Ekanger | Eidsten | Bucher-Johannessen |
Reserve:
Andreas Urdahl Nilsen – 14 |
Gutter 15-19 (max 85 år)
Lag | Tyrving 1 – (82) | Tyrving 2 – (85) | Tyrving 3 – (77) |
1. 700m | Petter Gulliksen – 17 | Robert Schwencke – 19 | Christian Borgen – 15 |
2. 200m | Martin Hunvik – 16 | Sondre Haagensen – 19 | Kai Erik Mørk – 16 |
3. 450m | Peder Gundersen Strand – 16 | Felix Peterson – 15 | Even Aas Bjørnstad – 15 |
4. 900m | Anders Televik – 17 | Eivind Drabløs – 17 | Fabian S. Rønningen – 15 |
5. 450m | Khatan Yoganathan – 16 | Jonas Halonen – 15 | Steinar Gjønnes – 16 |
Menn senior
Lag | Tyrving |
1. 700m | Øystein Kværner-Svendsen |
2. 200m | Frederik Jahr |
3. 450m | Kristian Nedregård |
4. 900m | Tareke Hagos |
5. 450m | Daniel Løvik |
Jenter 10-14 (max 63 år)
Lag | Tyrving 1 – (63) | Tyrving 2 – (63) | Tyrving 3 – (62) |
1. 450m | Mari Drabløs – 12 | Anita Hundseid – 13 | Elise Janson – 14 |
2. 250m | Sofie Olsholt – 14 | Marthe Haugli Røe – 12 | Ingrid Nicolaisen – 14 |
3. 200m | Celine Lundevik – 11 | Kristin Austgulen Fosnæs – 10 | Dorthe Martinussen – 10 |
4. 700m | Ingvild Drabløs- 14 | Ingrid Muri – 14 | Ella Heggebø – 14 |
5. 200m | Ebba Reimers – 12 | Ida Planke Berg – 14 | Kimberly Johnson – 10 |
Lagleder | Liv Koppen | Preben Haugli Røe | Heggebø |
Lag | Tyrving 4 – (61) | Tyrving 5 – (61) | Tyrving 6 – (60) |
1. 450m | Ingeborg Ulevåg – 14 | Kristine Tønnesen – 13 | Fam Josefine Bjerke – 13 |
2. 250m | Eirin Alfheim – 12 | Guro Ølnes – 13 | Liv Augusta Staff – 13 |
3. 200m | Nora Hundseid – 11 | Aurora Stavem – 12 | Tuva Nesheim Flatebakken – 10 |
4. 700m | Anne-Marit Moe Aarø – 14 | Katarina Prytz – 13 | Andrea Storås – 14 |
5. 200m | Agnes Finborud – 10 | Madeleine Hoen – 10 | Isa Skeie – 10 |
Lagleder | Erik Finborud | Espegren/ Tønnesen | Nesheim Flatebakken |
Lag | Tyrving 7 – (61) | Tyrving 8 – (61) | Tyrving 9 – (60) |
1. 450m | Thea Holtlund Jacobsen – 13 | Anna Eikebrokk – 13 | Ida Dokken – 13 |
2. 250m | Hedvig Hellum Tangen – 12 | Elin Idunsdotter Svanes – 14 | Marte Marheim Storås – 11 |
3. 200m | Diveena Tharmaseelan – 12 | Josefine Janson – 12 | Amalie Østlund – 11 |
4. 700m | Ingrid Astrup – 14 | Tale Lindefjeld – 12 | Ilja Engeset – 12 |
5. 200m | Ida Kristina Furberg – 10 | Caroline Ruud – 10 | Sara Linnea Finnema – 13 |
Lagleder | Astrup | Eikebrokk | Engeset |
Lag | Tyrving 10 – (60) | Tyrving 11 – (60) |
1. 450m | Lea Johanne Teig Eikanger – 13 | Johanne Emilie Simenstad – 12 |
2. 250m | Liv Breivik – 12 | Katarina Willoch – 12 |
3. 200m | Lucia Lunde Bang – 10 | Amanda Bjerkan – 12 |
4. 700m | Ane Breivik – 12 | Martine Svendsen – 13 |
5. 200m | Tuva M. Eidsten – 13 | Arabi Suntharalingam – 11 |
Lagleder | Breivik | Svendsen |
Jenter 15-19 (max 85 år)
Lag | Tyrving 1 – (79) | Tyrving 2 – (80) | Tyrving 3 – (78) |
1. 700m | Johanna Gatemann – 17 | Kristin Skolt – 16 | Ingeborg Røe – 17 |
2. 200m | Astrid Råd Valderhaug – 15 | Ester K. Jansson – 17 | Ane Dahlen – 16 |
3. 450m | Leah Røste – 15 | Kaja H. Sivertsen – 16 | Frida Solli – 15 |
4. 900m | Maiken Skoie Brustad – 17 | Camilla Hengebøl – 16 | Aurora Dybedokken – 15 |
5. 450m | Anna Haldar Holen – 15 | Andrea Bressand – 15 | Victoria Verheugen – 15 |
Lag | Tyrving 4 – (79) | Tyrving 5 – (76) |
1. 700m | Tuva Eikebrokk – 16 | Julie Apeland – 15 |
2. 200m | Amanda Nordtorp Günther – 15 | Elise Christensen – 15 |
3. 450m | Helene Hannestad – 16 | Sofie Kjensli – 15 |
4. 900m | Eva Vister – 16 | Karen Ingmundsen – 16 |
5. 450m | Kari Christiansen – 16 | Kari Bø Hernes – 15 |
Kvinner senior
Lag | Tyrving |
1. 700m | Ingrid Haugli |
2. 200m | Veronica Edland |
3. 450m | Marte Holter |
4. 900m | Bodil Høstmælingen |
5. 450m | Julie S. Galaaen |