Takk for støtten:

Stafettlag 10-14 år

Her er stafettlagene fra Tyrving på DnB NOR Tyrvinglekene lørdag 12. juni.  Fremmøte for alle som skal løpe møte i svingen ved inngangen (starten på 100m ved hovedtribuna) en time før stafettstart.

Stafettlag til Tyrvinglekene 4* 60m   G10-12
Lørdag – start 16.00
Lag 1 Lag 2 Lag 3
Alexander Olaf Martinsen Sander Ekanger Gard Dahlen
Martin Dahl Myrberg Jens Sørum Kasper Engeset
Niklas Solli Reimann Henrik Bjørnstad Koppang Sondre Dahl
Ulrik Lie Ulvness Sondre A. Høyland Carl Valdemar Ebbesen
Lag 4 Lag 5 Lag 6
Torjus Græsli Karl Biehl Jonas Dyrli Thoresen
Fredrik Bucher-Johannessen Ståle Alseth Eikebrokk Johan Legernes
Christian Bucher-Johannessen Trym Marthinsen Eidsten Thomas Helland-Hansen
Lars R. Schrödter Hallvard Henriksen Elias Voldset Risung
Stafettlag til Tyrvinglekene 4* 60m   G13-14
Lørdag – start 16.30
Lag 1 Lag 2 Lag 3
Markus Nikolai Berner Snorre Gjertsen Barkbu Mathias Ramm Haugland
Fredrik Bærvahr Richard Dotzler Håkon Bakke
Markus Tørnkvist Thomas Bucher-Johannessen Alexander MacLeod
Eivind Hvistendahl August Hjelle Petersen-Øverleir Sander Voldset Risung
Lag 4
Thomas Blekastad Davis
Noah Røste
Vincent Toutain
Emil Neby
Reserve:
Mads Sæteren
Stafettlag til Tyrvinglekene 4* 60m   J10-12
Lørdag – start 16.45
Lag 1 Lag 2 Lag 3
Celina Lundevik Eirin Alfheim Hedda Hornes
Ebba Reimers Marthe Haugli Røe Nora Hunseid
Mari Drabløs Ilja Engeset Shurabi Suntharalingam
Helene Rønningen Johanne Simenstad Tale Lindefjeld
Lag 4 Lag 5 Lag 6
Aurora Stavem Amanda Bjerkan Tuva Ugland
Josefine Janson Hedvik Hellum Tangen Isa Skeie
Juni Ramm Haugland Ida Furberg Marte Storås
Arabi Suntharalingam Katarina Willoch Vilde Urang
Reserver:
Anniken Helland Hansen
Stafettlag til Tyrvinglekene 4* 60m   J13-14
Lørdag – start 16.15
Lag 1 Lag 2 Lag 3
Jenny Marie Labråten Elise Janson Helene Huglen
Ingvild Drabløs Ingrid Vonheim Muri Lea Roppen Kielland
Ida Planke Berg Fam Josefine Bjerke Thea Holtlund Jacobsen
Sofie Olsholt Anita Hundseid Elin Idunsdotter Svanes
Lag 4 Lag 5 Lag 6
Liv Augusta Staff Andrea Storås Nora Lunde
Diveena Tharmaseelan Katarina Prytz Karen T. Rein Pettersen
Anna Eikebrokk Ingeborg Ulevåg Ingrid Astrup
Guro Ølnes Sara Linnea Finnema Kristine Tønnesen
Lag 7
Martine Svendsen
Anne-Marit Moe Aarø
Tuva Eidsten
Ida Dokken
Reserver:
Synne Nesheim Flatebakken

,

Ingen kommentarer enda.

Legg igjen en kommentar