Takk for støtten:

Terminlister og turer

Første gang på friidrettsstevne – nyttige tips

Stevnetilbud 2013

Det er mange friidrettsstevner som man kan delta på gjennom sesongen.  Klikk på linkene under for å se på oversikt over:

Påmeldingene gjør du til din oppmann – oversikten ser du under – oppdatert pr.13.  januar 2014 – HUSK at påmeldingsavgiften – med få unntak  – er inkludert i treningsavgiften.

J10-11 år Arthur Kristoffersen art-kri@online.no 41201692
J12 år Christian Jonasson christian.jonasson@hotmail.com 90936941
J13 år Kristin Gjertsen kristin.gjertsen@hotmail.com 97794948
J14 år Inntil videre:  Kirsten Larsen kirsten@tyrving.no 91854384
J15 år Gro Lundevik gro.elisabeth.lundevik@nordea.com 95056823
J16 år Brit Alfheim brit.alfheim@sweco.no 90723769
J17 år Catrine Hundseid catrine.hundseid@aibel.com 47602603
J18 år og eldre Knut Aga jr. knut.aga.jr@dn.no 95879953
G10-12 år Lene Buseth lene.buseth@datametrix.no 41245995
G13-14 år Henriette Platou plato@online.no 92605103
G15-16 år Hilde Ebbesen hildere@broadpark.no 41679198
G17 år og eldre Svein Stølen tyrvingsvein@gmail.com 90633514

Turer og reisemål

Her er en oversikt over hvor Tyrving planlegger sine reiser i 2013.

DATO

ARRANGE-MENT

 

INFO

TYRVINGS PÅMELDINGS-FRIST

02.-03.02. NM innendørs, Haugesund For utøvere fra 15 år.http://nmhaugesund.no/Bestilling av fly mailes til friidrett@tyrving.no snarest!Egenandel kr 1.000 for utøvere som IKKE har klart NM-kravet.  20. jan.
02.-03.02 Huyndai IndoorGames, Stangehallen For utøvere 13 og 14 år.Web:http://friidrett.no/stevner/terminliste/Sider/Terminliste-helelandet.aspx?w=CompetitionCalendar&c=CompetitionInfo&d=EventId|281709Fellestur arrangers. Egenandel kr 450 som inkl. overnatting i gymsal, disco og taco lørdag, frokost søndag.  20. jan.
08.-10.03 UM innendørs, Steinkjer For utøvere fra 15 år.http://www.steinkjerfik.no/Egenandel kr 1.250 som dekker:Fly og buss, hotell, frokost og middag fredag og lørdag.Bestilling av fly mailes til friidrett@tyrving.no snarest! 24. feb.
16.-17.03 Bamselekene, Stangehallen For utøvere fra 10 år.Tyrving-tur.Egenandel kr 800 som dekker overnatting, middag lørdag, frokost og matpakke søndag + transport. 24. feb.
22.03.-01.04. Tyrvings treningsleir i Portugal For utøvere fra 15 år.