Tyrving – Friidrett

Vi søker ny administrativ leder

Vi søker ny administrativ leder, da vår nåværende daglig leder slutter i stillingen (marius-slutter-i-tyrving)

 

Tyrving friidrett søker administrativ leder

Vi søker en administrativ leder med erfaring innen administrasjon, arrangement og markedsarbeid til Tyrving IL – Friidrett. Du vil ha ansvaret for å koordinere og styre den administrative driften av Norges største friidrettsklubb, samt utvikle og gjennomføre strategier for å øke klubbens synlighet og inntekter.

 

Vår nye leder skal være en tydelig, samlende og inspirerende ressurs i videreutviklingen av Tyrving friidrett. Som leder hos oss vil du få en allsidig, hektisk og spennende hverdag. Det er derfor viktig at du er god til å prioritere, og har evnen til å engasjere og motivere frivillige til innsats og at du brenner for friidrett.

 

Du vil få en nøkkelrolle i arbeidet med å utvikle Tyrvings friidrettsgruppe inn i fremtiden. Arbeidet vil gjøres i tett samarbeid med sportslig leder, som har det overordnede sportslige ansvaret for klubbens utøvere og oppfølging av trenerne.

 

For mer informasjon og søknad, se her: https://www.finn.no/job/fulltime/ad.html?finnkode=236655623

 

Søknadsfrist: 05.02.2023