Takk for støtten:

Hvem er påmeldt?

NavnKlasseØvelser
Bente FykerudForelderLørd-sønd (egen trans + overnatting)
Ingrid SvendsenForelderLørd-sønd (egen trans + overnatting)
Jørn ForbordForelderFred-sønd (egen trans + overnatting)
Terje NæssForelderLørd-sønd (egen trans + overnatting)
Ulla DamhaugForelderLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Lars LundamoForelderLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
BataldenForelderLørd-sønd (egen trans + overnatting)
BataldenForelderLørd-sønd (egen trans + overnatting)
Siv Merethe SkorpenForelderLørd-sønd (egen trans + overnatting)
Marianne TyrènForelderLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
XCamilla LundbergForelderLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Britt Elin ØiestadForelderLørd-sønd (egen trans + overnatting)
Cecilie WrightForelderFred-sønd (egen trans + overnatting)
Tormod TjørhomForelderFred-sønd (egen trans + overnatting)
Jovana Vukovic-LütkenForelderLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Kornelius HoleForelderLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Jens Haavardsen ForelderLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Eliassen SusægForelderLørd-sønd (egen trans + overnatting)
Jan Olav KjødeForelderLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Theodor Masterud LundamoG10Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Kasper Eliassen SusægG10Lørd-sønd (egen trans + overnatting)
Iver FykerudG11Lørd-sønd (egen trans + overnatting)
Thomas SvendsenG11Lørd-sønd (egen trans + overnatting)
Thorbjørn Forbord JackobsenG11Fred-sønd (egen trans + overnatting)
Marcus William FlynnG11Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Mats Anton HaugG11Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Adrian TjørnhomG11Fred-sønd (egen trans + overnatting)
Thomas H NæssG13Lørd-sønd (egen trans + overnatting)
Magnus LundbergG13Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Lukas Pujol HollundG14Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Benjamin Bævre-JensenG14Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Christian WrightG14Fred-sønd (egen trans + overnatting)
Håvard Rekve LianG14Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Jens Even MoltumyrG14Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Herman Bjørke ÅdlandG14Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Estin LevorsenG14Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Marcus S.A.SvarvaG16Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Ebba LütkenJ10Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Klara Holck HaavardsenJ10Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Kaja Filseth JenkinsJ11Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Mari Orten StrømmenJ11Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Elise TornbergJ11Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Ida Kristine BirkelandJ11Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Marte Dortea Bjørke ÅdlandJ11Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Julia BergeJ11Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Kaja Filseth JenkinsJ1160m,600m,ku,le
Maria E. DamhaugJ12Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Maria BataldenJ12Lørd-sønd (egen trans + overnatting)
Vilde Skorpen BrekkeJ12Lørd-sønd (egen trans + overnatting)
Hanna Fiva ØiestadJ12Lørd-sønd (egen trans + overnatting)
Karina HoleJ12Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Hedda HelgheimJ16Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Åsta BrandeJ16Lørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Lars ÅdlandTrenerLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Sebastian SelbekkTrenerLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)
Lea Trong-JohansenTrenerLørd-sønd (fellesbuss + overnatting)


Sist oppdatert: 21.10.2020 11:33

[Vis alle stevner] [Vis aktuelle stevner]